Święta 2023

Pragniemy serdecznie podziękować wszystkim naszym partnerom i przyjaciołom za zaufanie i współprace w minionym roku.

Życzymy dalszych sukcesów, udanych inwestycji i pomyślności w nadchodzącym Nowym roku

Niech magiczna noc Wigilijnego wieczoru przyniesie spokój i radość.

ZESPÓE PT TECHNOLOGY

 

We would like to sincerely thank all of our partners and friends for the trust and cooperation over the last year.

We would like to wish you further success, brilliant investments as well as prosperity in the upcoming Now Year

May the magical night of the Christmas Eve bring us peace and joy.

TEAM PT TECHNOLOGY

Boże Narodzenie 2023

Jak co roku wysłaliśmy do naszych Partnerów biznesowych życzenia oraz kalendarze na kolejny rok. Z roku na rok życzeń przybywa, co bardzo nas cieszy.

Dziękujemy Państwu za zaufanie, którym nas obdarzyliście i zakończone powodzeniem inwestycje w roku 2023.

Na Nowy Rok życzymy Państwu, jak i sobie dalszej owocnej współpracy która pozwoli nam na wspólną realizację kolejnych inwestycji.

https://www.linkedin.com/feed/update/urn:li:activity:7143975039267237888 

Niebezpieczeństwo wypadnięcia z ramp załadunkowych.

O tym, jak niebezpieczny może być dok załadunkowy, często dowiadujemy się dopiero po wypadku. Obszar załadunku jest zazwyczaj dość gorączkowy. Wózki widłowe i ludzie ciągle się poruszają. Podczas manewrowania tam i z powrotem strefy niebezpieczne są często pomijane, a potem zdarza się: operator wózka widłowego nie zauważył otwartego doku załadunkowego i spada z rampy załadunkowej swoim pojazdem. Scenariusz z poważnymi konsekwencjami, który w najgorszym przypadku może zakończyć się śmiertelnie.

Aby tego uniknąć, Rite-Hite oferuje unikalne i proste rozwiązanie: barierę bezpieczeństwa DOK-GUARDIAN. Solidny system barier łatwo mieści się w otworach o szerokości do 5 m (16 stóp) i nadaje się do prawie każdego punktu załadunku. Bariera bezpieczeństwa może być również skutecznie i łatwo stosowana do zabezpieczania wielu innych stref niebezpiecznych wewnątrz i na zewnątrz. Chętnie doradzimy Państwu w zakresie szerokiego zakresu możliwych zastosowań.

Jesteś zainteresowany? Umów się z nami na niezobowiązujące spotkanie i pozwól nam zademonstrować Ci nasz wyjątkowy schron dokujący Eclipse®: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Możesz też dowiedzieć się więcej w naszym arkuszu informacyjnym: https://ritehite.widen.net/s/md5zprmkjj/dokguardianhd_eu_pl

Zapraszamy również na : https://www.linkedin.com/feed/update/urn:li:activity:7099716532838002688/ 

Nasz bezpłatny przewodnik po poprawie bezpieczeństwa na rampie załadunkowej.

W obszarze doków załadunkowych czyhają liczne zagrożenia wypadkowe. Rite-Hite ma oko na to, czym one są i jak można im zapobiegać. Nasi eksperci ds. doków przeładunkowych opracowali kompleksowy przewodnik po bezpieczeństwie doków przeładunkowych, który zawiera kompleksowy przegląd przepisów rządowych, norm, postępu technologicznego i trendów, a także porady dotyczące najlepszych praktyk w zakresie zapewnienia bezpieczeństwa w każdym obszarze doku przeładunkowego.

Zapraszamy również do umówienia się na spotkanie z naszymi handlowcami, którzy udzielą kompleksowych i niezobowiązujących porad dotyczących naszej szerokiej gamy rozwiązań bezpieczeństwa. Napisz do nas na adres: wpisz tutaj swój e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Możesz pobrać nasz bezpłatny przewodnik tutaj: https://ritehite.widen.net/s/qtqc2ltx9q/p43419-ritehite-loadingbay-brochure-april22-210x297-v7

Ptt technology

ul. Bażantów 1
40-668 Katowice


Tel.: +48 32 348 74 57
Tel.: +48 507 975 400
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ptt technology

ul. Nadrzeczna 25A
05-552 Wólka Kosowska


Tel.: +48 510 595 594
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.