Eclipse -Wartość dobrego uszczelnienia dokowego

Doki przeładunkowe zostały zaprojektowane w celu zapewnienia ochrony pomiędzy wewnętrznymi i zewnętrznymi warunkami środowiskowymi. Niestety, ich wpływ na bezpieczeństwo pracowników i towarów, a także na wydajność energetyczną budynków, jest wciąż niedoceniany.
Standardowe uszczelnienia dokowe zwykle nie uszczelniają wszystkich szczelin na styku ciężarówki i rampy przeładunkowej. Przez te szczeliny deszcz, śnieg, kurz i robactwo dostają się do rampy przeładunkowej i stają się problemem dla zdrowia pracowników, a także dla integralności towarów. W magazynach z kontrolowaną temperaturą dochodzi również do dużych strat energii, ponieważ ciepłe lub zimne powietrze wydostaje się na zewnątrz przez nieuszczelnione obszary rampy przeładunkowej.
Opatentowany przez Rite-Hite system uszczelnień dokowych Eclipse stanowi innowacyjne rozwiązanie tego problemu. Dzięki swoim niezwykłym cechom konstrukcyjnym umożliwia szczelne i równomierne zamknięcie ciężarówki w punkcie przeładunkowym.
Jesteś ciekawy? Umów się z nami na niezobowiązujące spotkanie i pozwól nam zademonstrować wyjątkowy rękaw przeładunkowy Eclipse
podaj nam swój adres na: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ptt technology

ul. Bażantów 1
40-668 Katowice


Tel.: +48 32 348 74 57
Tel.: +48 507 975 400
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ptt technology

ul. Nadrzeczna 25A
05-552 Wólka Kosowska


Tel.: +48 510 595 594
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.