Serwis

Nasza firma oferuje Państwu również profesjonalne usługi serwisowe, przeglądy gwarancyjne i pogwarancyjne, regulacje i naprawy.
W zakresie usługi przeglądowej przewidziany jest staranny przegląd techniczny, regulacja oraz konserwacja urządzeń według procedur ściśle określonych przez producenta.

Dlaczego to nasz serwis powinni Państwo wybrać?


Otóż firma PT Technology kładzie duży nacisk na świadczenie usług tylko przez wykwalifikowanych, starannie wykonujących swoją pracę serwisantów, którzy gwarantują skuteczność w pracy oraz natychmiastowe usunięcie ewentualnych usterek.

Naszym Klientom proponujemy podpisanie umowy serwisowej, z której płynie wiele korzyści m.in.: od momentu zawarcia umowy, nasza firma obejmie Państwa szczególna opieką w zakresie serwisu, tym samym zapewniając, że wszystkie przeglądy będą wykonywane w terminie, w najwyższej jakości oraz przy atrakcyjnych stałych cenach.
 
Należy pamiętać, że regularny serwis zwiększa żywotność serwisowanych urządzeń.

Jako jedyny autoryzowany serwis w Polsce firmy RITE-HITE zachęcamy Państwa do skorzystania z oferty kupna części do wymienionych wyżej bram, systemów przeładunkowych oraz naprowadzaczy kół.
 Z ogromną chęcią oraz pełnym zaangażowaniem przygotujemy dla Państwa atrakcyjną ofertę.

Zapraszamy Państwa do skorzystania z profesjonalnego doradztwa oraz usług serwisowych naszej firmy!

s
s
s
s

Zgłoszenia serwisowe: Tel.: +48 507 975 400 lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ptt technology

ul. Bażantów 1
40-668 Katowice


Tel.: +48 32 348 74 57
Tel.: +48 507 975 400
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ptt technology

ul. Nadrzeczna 25A
05-552 Wólka Kosowska


Tel.: +48 510 595 594
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.