Niebezpieczeństwo wypadnięcia z ramp załadunkowych.

O tym, jak niebezpieczny może być dok załadunkowy, często dowiadujemy się dopiero po wypadku. Obszar załadunku jest zazwyczaj dość gorączkowy. Wózki widłowe i ludzie ciągle się poruszają. Podczas manewrowania tam i z powrotem strefy niebezpieczne są często pomijane, a potem zdarza się: operator wózka widłowego nie zauważył otwartego doku załadunkowego i spada z rampy załadunkowej swoim pojazdem. Scenariusz z poważnymi konsekwencjami, który w najgorszym przypadku może zakończyć się śmiertelnie.

Aby tego uniknąć, Rite-Hite oferuje unikalne i proste rozwiązanie: barierę bezpieczeństwa DOK-GUARDIAN. Solidny system barier łatwo mieści się w otworach o szerokości do 5 m (16 stóp) i nadaje się do prawie każdego punktu załadunku. Bariera bezpieczeństwa może być również skutecznie i łatwo stosowana do zabezpieczania wielu innych stref niebezpiecznych wewnątrz i na zewnątrz. Chętnie doradzimy Państwu w zakresie szerokiego zakresu możliwych zastosowań.

Jesteś zainteresowany? Umów się z nami na niezobowiązujące spotkanie i pozwól nam zademonstrować Ci nasz wyjątkowy schron dokujący Eclipse®: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Możesz też dowiedzieć się więcej w naszym arkuszu informacyjnym: https://ritehite.widen.net/s/md5zprmkjj/dokguardianhd_eu_pl

Zapraszamy również na : https://www.linkedin.com/feed/update/urn:li:activity:7099716532838002688/ 

Nasz bezpłatny przewodnik po poprawie bezpieczeństwa na rampie załadunkowej.

W obszarze doków załadunkowych czyhają liczne zagrożenia wypadkowe. Rite-Hite ma oko na to, czym one są i jak można im zapobiegać. Nasi eksperci ds. doków przeładunkowych opracowali kompleksowy przewodnik po bezpieczeństwie doków przeładunkowych, który zawiera kompleksowy przegląd przepisów rządowych, norm, postępu technologicznego i trendów, a także porady dotyczące najlepszych praktyk w zakresie zapewnienia bezpieczeństwa w każdym obszarze doku przeładunkowego.

Zapraszamy również do umówienia się na spotkanie z naszymi handlowcami, którzy udzielą kompleksowych i niezobowiązujących porad dotyczących naszej szerokiej gamy rozwiązań bezpieczeństwa. Napisz do nas na adres: wpisz tutaj swój e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Możesz pobrać nasz bezpłatny przewodnik tutaj: https://ritehite.widen.net/s/qtqc2ltx9q/p43419-ritehite-loadingbay-brochure-april22-210x297-v7

Co sprawia, że nasz rękaw uszczelniający Eclipse jest tak wyjątkowy?

Mówiąc najprościej: jest to wynik połączenia zalet zadaszenia rampy przeładunkowej z zaletami uszczelnienia dokowego z poduszką i plandeką, w celu przekroczenia jakości uszczelnienia nadmuchiwanego uszczelnienia dokowego.

Aby to osiągnąć, opracowaliśmy kilka wyjątkowych funkcji:

(1) Obrotowa i zabezpieczona przed uderzeniami konstrukcja zadaszenia, z deflektorem deszczu w standardzie.

(2) Obciążona górna kurtyna zapewniająca równomierne uszczelnienie górnej części przyczepy w doku przeładunkowym.

(3) Opatentowane kieszenie z tkaniny w górnej części kurtyn bocznych zapewniają, że kurtyna dachowa może do nich wejść podczas dokowania przyczepy. Tworzy to zamknięty system w górnych narożnikach.

(4) Ramy boczne z wbudowaną pianką zapewniają najlepszą możliwą ochronę przed uderzeniami i chronią integralność strukturalną uszczelnienia dokowego.

(5) Zdejmowane, zapinane na rzepy kurtyny boczne wykonane z wysoce odpornej na ścieranie tkaniny Durathon ułatwiają konserwację i wymianę.

(6) Specjalne haki GapMaster wzdłuż prowadnicy kurtyn bocznych uszczelniają szczeliny powstałe przez zawiasy otwartych drzwi skrzydłowych przyczepy.

(7) Wytrzymałe narożne podkładki uszczelniające wykonane z pianki pokrytej tkaniną umożliwiają łatwe i bezpieczne uszczelnienie dolnych narożników.

Jesteś ciekawy? Umów się z nami na niezobowiązujące spotkanie i pozwól nam zademonstrować Ci wyjątkowe uszczelnienie dokowe Eclipse : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Czytaj dalej

Eclipse -Wartość dobrego uszczelnienia dokowego

Doki przeładunkowe zostały zaprojektowane w celu zapewnienia ochrony pomiędzy wewnętrznymi i zewnętrznymi warunkami środowiskowymi. Niestety, ich wpływ na bezpieczeństwo pracowników i towarów, a także na wydajność energetyczną budynków, jest wciąż niedoceniany.
Standardowe uszczelnienia dokowe zwykle nie uszczelniają wszystkich szczelin na styku ciężarówki i rampy przeładunkowej. Przez te szczeliny deszcz, śnieg, kurz i robactwo dostają się do rampy przeładunkowej i stają się problemem dla zdrowia pracowników, a także dla integralności towarów. W magazynach z kontrolowaną temperaturą dochodzi również do dużych strat energii, ponieważ ciepłe lub zimne powietrze wydostaje się na zewnątrz przez nieuszczelnione obszary rampy przeładunkowej.
Opatentowany przez Rite-Hite system uszczelnień dokowych Eclipse stanowi innowacyjne rozwiązanie tego problemu. Dzięki swoim niezwykłym cechom konstrukcyjnym umożliwia szczelne i równomierne zamknięcie ciężarówki w punkcie przeładunkowym.
Jesteś ciekawy? Umów się z nami na niezobowiązujące spotkanie i pozwól nam zademonstrować wyjątkowy rękaw przeładunkowy Eclipse
podaj nam swój adres na: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ptt technology

ul. Bażantów 1
40-668 Katowice


Tel.: +48 32 348 74 57
Tel.: +48 507 975 400
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ptt technology

ul. Nadrzeczna 25A
05-552 Wólka Kosowska


Tel.: +48 510 595 594
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.