Co sprawia, że nasz rękaw uszczelniający Eclipse jest tak wyjątkowy?

Mówiąc najprościej: jest to wynik połączenia zalet zadaszenia rampy przeładunkowej z zaletami uszczelnienia dokowego z poduszką i plandeką, w celu przekroczenia jakości uszczelnienia nadmuchiwanego uszczelnienia dokowego.

Aby to osiągnąć, opracowaliśmy kilka wyjątkowych funkcji:

(1) Obrotowa i zabezpieczona przed uderzeniami konstrukcja zadaszenia, z deflektorem deszczu w standardzie.

(2) Obciążona górna kurtyna zapewniająca równomierne uszczelnienie górnej części przyczepy w doku przeładunkowym.

(3) Opatentowane kieszenie z tkaniny w górnej części kurtyn bocznych zapewniają, że kurtyna dachowa może do nich wejść podczas dokowania przyczepy. Tworzy to zamknięty system w górnych narożnikach.

(4) Ramy boczne z wbudowaną pianką zapewniają najlepszą możliwą ochronę przed uderzeniami i chronią integralność strukturalną uszczelnienia dokowego.

(5) Zdejmowane, zapinane na rzepy kurtyny boczne wykonane z wysoce odpornej na ścieranie tkaniny Durathon ułatwiają konserwację i wymianę.

(6) Specjalne haki GapMaster wzdłuż prowadnicy kurtyn bocznych uszczelniają szczeliny powstałe przez zawiasy otwartych drzwi skrzydłowych przyczepy.

(7) Wytrzymałe narożne podkładki uszczelniające wykonane z pianki pokrytej tkaniną umożliwiają łatwe i bezpieczne uszczelnienie dolnych narożników.

Jesteś ciekawy? Umów się z nami na niezobowiązujące spotkanie i pozwól nam zademonstrować Ci wyjątkowe uszczelnienie dokowe Eclipse : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ptt technology

ul. Bażantów 1
40-668 Katowice


Tel.: +48 32 348 74 57
Tel.: +48 507 975 400
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ptt technology

ul. Nadrzeczna 25A
05-552 Wólka Kosowska


Tel.: +48 510 595 594
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.