Niebezpieczeństwo wypadnięcia z ramp załadunkowych.

O tym, jak niebezpieczny może być dok załadunkowy, często dowiadujemy się dopiero po wypadku. Obszar załadunku jest zazwyczaj dość gorączkowy. Wózki widłowe i ludzie ciągle się poruszają. Podczas manewrowania tam i z powrotem strefy niebezpieczne są często pomijane, a potem zdarza się: operator wózka widłowego nie zauważył otwartego doku załadunkowego i spada z rampy załadunkowej swoim pojazdem. Scenariusz z poważnymi konsekwencjami, który w najgorszym przypadku może zakończyć się śmiertelnie.

Aby tego uniknąć, Rite-Hite oferuje unikalne i proste rozwiązanie: barierę bezpieczeństwa DOK-GUARDIAN. Solidny system barier łatwo mieści się w otworach o szerokości do 5 m (16 stóp) i nadaje się do prawie każdego punktu załadunku. Bariera bezpieczeństwa może być również skutecznie i łatwo stosowana do zabezpieczania wielu innych stref niebezpiecznych wewnątrz i na zewnątrz. Chętnie doradzimy Państwu w zakresie szerokiego zakresu możliwych zastosowań.

Jesteś zainteresowany? Umów się z nami na niezobowiązujące spotkanie i pozwól nam zademonstrować Ci nasz wyjątkowy schron dokujący Eclipse®: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Możesz też dowiedzieć się więcej w naszym arkuszu informacyjnym: https://ritehite.widen.net/s/md5zprmkjj/dokguardianhd_eu_pl

Zapraszamy również na : https://www.linkedin.com/feed/update/urn:li:activity:7099716532838002688/ 

Ptt technology

ul. Bażantów 1
40-668 Katowice


Tel.: +48 32 348 74 57
Tel.: +48 507 975 400
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ptt technology

ul. Nadrzeczna 25A
05-552 Wólka Kosowska


Tel.: +48 510 595 594
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.